Maçkolik Bilbao – Pars United

            Bu hafta gündemde adıyla sık sık bahsettiğimiz Pars United ekibiyle son hafta üst üste aldığı mağlubiyetler ile Maçkolik Bilbao karşı karşıya geliyor.. Pars United ekibinde yılan hikayesine dönen İlker Deniz Avanas sorunu ön plana çıktı Trabzonspor’un Burak Yılmaz hikayesine dönen olayda o olayın aksine Pars United başkanı Bomba lakaplı Şamil Küçük Başkanın küçük ufacık sopalarla bu sorunu çözdüğünü görüp İlker Deniz Avanas ile sözleşmeyi uzattığını KAP platformuna belirtti, öte yandan Maçkolik Bilbao’nun başkanı Fatih Altuntaş’ın ise boy boy resimlerinin sokaklarda, madalyalarda dolaştığını görmekteyiz.. Bu durum Maçkolik Bilbao ekibi başkanını olumlu ya da olumsuz nasıl etkileyeceğini maç sırasında göreceğiz.. Seyir zevki yüksek müsabaka da MS 2 benim tahminim..

 

 

Real Ceza vs İdareliler

            Ligin üst sıralarından kopmak istemeyen 2 ekip.. 3 puanlı Real Ceza ile sonradan açılan 6 puanlı İdareliler ile karşı karşıya.. Real Ceza Başkanı Yüksel Bektaş ile Asbaşkanı Resul Olgun’un bu maç için özel planları yapmış olduğunu öğrendik.. Yeni yapılanma içerisinde olan Real Ceza Spor Kulübünün maç içerisinde bunun etkisini nasıl göstereceğini merakla izleyeceğiz.. İdareliler tarafında ise cezalı oyuncu bulunması yönetimin yaptığı açıklama ile “bu durumun bizi etkilemeyeceği, İdarelilerin her ortamda her maçı kazanan takım olacağı ! ” şeklinde açıklama da bulunduğunu görmekteyiz.. Mücadele dozunun yüksek geçeceği maçta benim favorim İY 0 MS 1

 

Anka Spor vs Baston Villa

            Ligin 6’da 6 yapan ekibi lider Ankaspor ile son dönemlerde çöküş dönemine giren Baston Villa karşılaşıyor.. Baston Villa’nın Karbonat (CO2) lakaplı başkanı Erol Koç bugün yaptığı röportajda “Ankaspor zor bir ekip olabilir ancak bizim de elimiz de silahlarımız var Ercan Şancı, Emir Sarıdaş ve Gökselim Kaya gibi silahlarımızı bu maça sıkı hazırladık, yoğun bir kamp dönemine girdik.. Baston Villa yıkıldı laflarına asla itibar etmeyiniz.. Köklü ve Saygın bir kulübün bu şekilde medyaya yansımasına gönlüm razı değil ayrıca benim lakabım CO2 değil kim bunu bana koydu……” şeklinde ki tepkili açık röportajını bizlere sundu.. Öte yandan Ankaspor başkanı Halil İbrahim Çetin’in açıklamalarında ise “Raad olun o iş bende” dediği görüldü. Halil Başkanın kısa ve öz açıklamalarından görüldüğü üzere Baston Villanın ne kadar etkili silahları olsada maçın mutlak favorisi MS 1

Diriliş Spor vs Amisos Spor

            Haftanın maçında 13 puanlı 2 ekibin maçını izleyeceğiz.. Dirilişspor’da etkili isim Bahtiyar Akıncı ile gol arayacak ekip karşısında Amisosspor’da Murat Çebin ve Melik Kesik gibi isimler göze çarpıyor.. Mücadele gücü yüksek müsabakada maç öncesi Dirilişspor A.Ş kaptanı Yücel Karagüzel ile yaptığımız sohbet şeklindeki röportaj da “nerdeyiz ya biz.. nere geldik.. aa pardon.. Bizim etkili silahlarımız var, rakibimizi iyi analiz ettik, planımız hazır, Dirilişspor Şampiyon” diye röportaj vermiş olduğunu gördük, Amisosspor başkanı Öngengil ise “rakibimiz güçlü ama biz daha güçlüyüz yeneceğiz..” şeklinde açıklama da bulundu. Maçın kazanını mücadele belirleyecek.. Tahminim MS 1.

 

 

Editör: Furkan Burak ACAN

27 yorum “8.HAFTANIN ANALİZLERİ

  1. Furkan kardeşim eline sağlık öncelikle. Zorlu müsabaka olarak gördüğümüz diriliş maçında elimizden geldiğince 3 puanı almaya caliscaz dostluk içerisinde geçecek olan müsabakada rakibimize basarilar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir