Baston Villa vs Maçkolik Bilbao

            Ligde 9 puanlı iki muhteşem takımın karşılaşması.. kıyasıya mücadele, kıyasıya rekabetin olacağı maçta neler yaşanacak merak konusu.. İki tarafta iddialı başkanların açıklamalarını birazdan yayınlayacağız ama ondan önce bu müthiş ötesi maça biraz değinmek istiyorum, Maçkolik Bilbao tarafında 1 cezalı ve 1 sakat oyuncu bulunmakta, Baston Villa ekibinde ise bu durum maç saatine kadar netleşmiyor CO2 lakaplı başkan Erol gizliliğe muazzam önem veriyor bu maçta. Maçkolik Bilbao takımının başkanı ve kaptanı Gülenadam Fatih’in açıklamalarına değinelim isterseniz.. “Baston Villa ile zorlu bir maça çıkacağız ancak korkmuyoruz, Baston Villa’yı yeryüzünden sileceğiz, neye uğradıklarını şaşıracaklar, Maçkolik’in nedenli bir büyük kulüp olduğunu Baston karşısında ispatlayacağız!” şeklinde oldukça iddialı açıklamalar ileri sürmesi üzerine Dostluk Media olarak mikrofonlarımızı CO2 lakaplı Başkan Erol’a yönelttik, bakalım CO2 Başkan Erol ne açıklamalarda bulunmuş “Fatih benim iznim olmadan sahaya adam süremez, herkes ayık olsun, Baston Villa büyük bir kulüptür, medyada futbolcularımız için çıkan haberlere itibar edilmesin, kimse benden izinsiz kulüpten ayrılamaz, bu arada benim lakabım CO2 değil bana kim bunu koydu … ” şeklinde öfkeli açıklamalarda bulunduğunu gördük, iki takımda iddialı, sporseverleri 05/12/2018 Çarşamba günü saat 18:00’de yağız halı saha tesislerine bekliyoruz.. Maç Favorim Maçkolik Bilbao..

 

Amisos Spor vs Anka Spor

            Nağmalup lider Ankaspor ile geçen hafta zorlu rakibini yenen Amisosspor ile karşı karşıya, haftanın mücadelesinde seyir zevki en yüksek maç.. 21 puanlı Ankaspor en yakın rakibi 16 puanla Amisosspor ile oynayacağı mücadele de Amisosspor’da tek eksik Öngengil. Ankaspor’da ise eksik bulunmamakta. İki tarafında tedbirli ve dengeli oynayacağı oyunda ne sonuç çıkacak merak konusu, 05/12/2018 Çarşamba günü saat 19:00’da yağız halı saha tesislerine bekliyoruz.. Maç Favorim Ankaspor..

 

İdareliler vs Diriliş Spor

            6 Puanla ligin 8.sırasında yer alan İdareliler ile 13 puanla 3.sırada yer alan ekibi Dirilişspor ile karşı karşıya. İdareliler 3 puanla ayrılabilir ise playy-off’a katılma şansını artırmak için oynayacaklar, Dirilişspor’da ise forvet Levent’in oynamayacak olması ve diğer Forvet Furkan’ın durumunun maç saatinde belli olacağı belirtilmekte oyuncu eksikliği Dirilişspor’u olumsuz etkileyebilir. Kritik maç   06/12/2018 Perşembe günü saat 18:00’da yağız halı saha tesislerine bekliyoruz.. Maç Favorim eksiklere rağmen Dirilişspor..

 

EDİTÖR: FURKAN BURAK ACAN

2 yorum “9.HAFTA ANALİZLERİ

  1. Kalemine sağlık editör bey, Baston Villa’ya unutamayacağı bir yenilgi yaşatmak için takım olarak son derece kararlıyız, bu kararlılığımızı çarşamba günü sahaya yansıtmayı umuyoruzl. Başarılar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir