ANKA FARKI , CBS FIRSATI KAÇIRDI…!

          Dostluk Ligi 13 hafta maçları kapsamında dün akşam ligin güçlü ekiplerinden Anka ile Samsun CBS karşı karşıya geldiler. Transfer dedikodularını ve yalan haberleri protesto etmek için maç öncesi ve sonrası basın açıklaması yapmama kararı alan iki kulüp sahaya asker olacak Ersan’a lutfen Halil’in omuzunda Sencer, Kaan’ın omuzunda Ahmet, Deniz’in omzunda Ercan, Gürhan’ın omuzunda Selahattin ve Ugur’un omuzunda asker Ersan ile çıktılar. Alkış tufanının koptuğu sahnelerde ERSAN’ın elinde TÜRK BAYRAĞI AÇARAK bütün oyuncuların sırtında büyük bir kule oluşturan sahnesi her iki takım taraftarının da takdirini kazanmış ve saatlerce ”EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER” tezahüratlarıyla stadı inletmesine sebep olmuştur. Şimdiden Ersan kardeşime hayırlı teskereler dilerim.

         Maça gelecek olursak maça etkili başlayan Anka bulduğu fırsatları gole çevirmekte sıkıntı yaşamış ve takımın imdadına her zamanki gibi gizli forvet Murat 2 gol arka arkaya atarak yetişti. Tam bu saatten sonra Anka’nın rahat galibiyet alacağını düşünürken başta asker ve gururumuz olacak Ersan olmak üzere sayısız gol fırsatından yararlanamayan Anka bir anda kalesinde ders olacak nitelikte bir gol atan Ahmet’in golünü görerek şok oldular. Şok etkisini çabuk atlatan Anka tekrar yüklenmeye ve fırsatlar bulmaya başlamış ve Halil ve Deniz’le goller bulmayı başardı. Ancak az ve öz gelen ve her an rakip kaleyi tehdit edecek ataklar yapmayı başaran CBS Ercan’la biri muhteşem aşırtma golü olmak üzere 2 gol buldu. Son dakikalara 4-3 gibi riskli bir skorla girilmesi maçta heyecanın  artmasını tetiklemiş ve CBS’nin top yekün saldırması maçın seyir zevkinin yükselmesine sebep olmuştu. Sencer’in saniyelik farkla kaçırdığı net fırsat Ankaspor taraftarının yüreğini ağzına getirmiş, CBS cephesinde ise şok etkisi yaratmıştı. Bu zevkli maçta hafızamızda kalan Ercan ve Ahmet’in mükemmel golleri ile Gürhan ve Sencer’in olaganüstü mücadelesi ve gizli forvet Murat’ın çok güzel 2 golüydü. 

   Maçın kırılma noktası Sencer’in son dakikalarda kıl payı kaçırdığı gol fırsatı ile maç boyunca ilk defa sahalarda gördüğümüz GİZLİ DEFANS pozisyonundaymış gibi oynayan ve arkadaşlarına vurdurma vurdurma diye bağıran Ahmet’in oyun felsefi diyebiliriz.:) . 

   Maçın adamı olarak 2 gol atarak takıma hem hucümda, hem defansta katkı sağlayan Murat ile sahanın her yerinde farkını hissettiren Kaan’ı seçiyorum.

    CBS Kaptanı Gürhan’ın maçtan sonra Alkan-Melik-Kaan-Erol- Selahattin ve Deniz’le  bir gece kulübünü kapattığı ve bağıra bağıra şarkılar söylediği bir ara kavga ve hakaret seslerinin yükseldiği basına yansıyan bir diğer haberdi.

   Maç sonu Emrah’ın tepkili bir şekilde söylendiği ve takımdan ayrı koşarak evine gittiği gözlemlendi ve maç sonu aracına binerken kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen SAMSUN CBS taraftarını yumruklayan ve görüntü alan basın mensuplarının kamerasını kıran İ. Fatih SOYDAŞ kardeşimizi kınıyorum ve bu tarz olayların tekrar yaşanmamasını diliyorum 🙂

     Her iki takım oyuncularını tebrik eder, eğlenceli vakitler dilerim.

EDİTÖR:  bhTyRknC*

6 yorum “ANKA FARKI , CBS FIRSATI KAÇIRDI…!

  1. Olayla ilgili açıklama yapmam gerekli…. o akşam bu arkadaşlarla gece kulübünde olduğumuz doğrudur ama tesadüfen karşılaştık tamamen tesadüf fakat haber yapmak için can atan bazı arkadaşlar hemen bunu transfer dedikodularına malzeme ettiler.. eğlenmek bizim de hakkımız bu hakkımızı kullanırken başka konulara meze olmak üzücü… hâlâ amisosun sözleşmeli bir oyuncusu olduğumu hiç bir takımla flört etmedigimi sız değerli arkadaşlarımla paylaşmak isterim…kamuoyuna duyurulur….🤣🤣

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir