BASTONVİLLA CEZAYA HÜKMETTİ…

   Dostluk Ligi 2. Yarı ilk haftasında Bastonvilla evinde Real Ceza takımıyla karşı karşıya geldi. Birçok as oyuncusundan yoksun sahaya çıkan Real Ceza takımı yeni transferlerini sahada görme fırsatı yakaladığı maçta farklı mağlubiyet almaktan kurtulamadı. Baston Villanın yeni transferlerle  takımın, yavaş yavaş Gençler Birliğine  evrildiğini söyleyebiliriz. Futbol Simsarı Erol KOÇ devre arası transfer döneminde yaptığı birbirinden değerli transferler ile takımın gücüne güç kattığını daha ilk maçında tüm spor kamuoyuna göstermiş oldu. 

     Maça gelecek olursak maçın ilk dakikasından itibaren etkili oynayan ve goller bulan taraf Bastonvilla takımıydı. Bastonvillanın bir çok gol pozisyonundan yararlanmamasına rağmen maçı ilk yarı farklı skorla kazanarak  koparmayı başardı. İkinci yarı kenar oyuncularını da sahaya süren kurt hoca kısa sürede sahada yer almasına rağmen 3 gol atmayı başardı. Real Ceza takımı eksik oyuncularının yokluğunu maç boyunca hissetti. Yüksel ve Resul’un çabaları yetersiz kaldı. Maç boyunca pas oyunu oynayarak oyun kontrolünü ve pas  üstünlüğünü elinde tutan Bastonvilla rahat bir galibiyet almayı başardı. Ligde en farklı galibiyetine ulaşan Baston villa aynı zamanda rakibine en farklı mağlubiyetini tattırmış oldu.

    Maçın iyileri arasında Eren, Erol, Hasan ve Burak yer alırken maçın yıldızı olarak ise takımın ilk gollerini atarak farkın açılmasına ve maçın kopmasına önemli etkileri olan ve maçı 5 golle tamamlayan Hasan ÖZTÜRK’ü seçiyorum. Her iki takımada önümüzdeki haftalarda başarılar diliyorum.

EDİTÖR: bhTyRknC*

1 Yorum “BASTONVİLLA CEZAYA HÜKMETTİ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir