Çekişmeli Maçta Son Gülen Ekip Diriliş…

       Dengeli başlayan maçta Pars United ilk yarı daha etkili göründü. Ancak Diriliş Spor da usta ayakların devreye girmesi ile maçta dengeyi getirdi ve etkili ataklar yapmaya başladılar. Kaptan Yücel Karagüzel’in bu maçta genelde defans oynayan Uğur’u İlker’i durdurması ve top kesmesi için orta sahada oynatması takıma olumlu katkı verdi. Takım içinde daha fazlasını ve her maç takımın yıldızı olmasını beklediğimiz Buğra beklenenin altında kaldı, Bahtiyar yine her zamanki gibi görevini eksiksiz yaptı. Defansta bulunan İsmail ve forvet hattında oynayan Furkan’ın her zamanki gibi güzel futbollarıyla izleyenlerden alkış oldılar.

     Pars United takımında ise Şamil’in defanstaki etkili oyunu ve Hakkı’nın sahada basmadık yer bırakmadığı bir maçtı. Pars United takımının orta sahadaki prensi İlker’in oynadığı maç sıklığından dolayı yorgun olması sebebiyle maçta yeterince etkili değildi. (bizim ondan beklediğimiz oyununu oynayamadı ) Takımın diğer oyuncuları ise verilen görevi ellerinden geleni yaptılar. Takımın kalecisinin sakat olmasına rağmen takımını yalnız bırakmaması da alkışa değer diğer bir husustu.

     Maçın adamı olarak Diriliş Spor’un bu maçta orta saha oyuncusu olarak kullandığı Uğur’u seçiyorum. Kaptanının vermiş olduğu tüm görevleri eksiksiz yerine getirdi ve resmen kaptanına ben görev adamıyım şeklinde mesajını vermiş oldu.

     Her iki takımı da maç içinde göstermiş olduğu centilmence hareketlerinden dolayı kutluyor. Her iki takıma da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.

    Editör: Ercan ŞANCI

29 yorum “Çekişmeli Maçta Son Gülen Ekip Diriliş…

  1. Nasipsiz dayak bile yenmez derler ya, işte öyle bir maçtı .. Nasip değilmiş .. Rakibi tebrik ederim ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir