Ligimizin 8. haftasında ilk 4 haftada puan alamayan, arap atı gibi sonradan açılan ve aldıkları sürpriz galibiyetler ile iddia oynayanları iflasın eşiğine getiren ligimizin 2 dişli ekibi olan İDARELİLER FK – REAL CEZA takımları Yağız Spor Tesislerinde bulunan dostluk ligine ait statta karşı karşıya geldiler.

                 İdareliler FK takımının maça tutuk başlamasıyla maçın ilk dakikalarından itibaren oyun kontrolünü ve mücadele üstünlüğünü elinde bulunduran Real Ceza takımı attığından çok kaçırdığı pozisyonlar ile 3 puanı kıl payı kurtarmayı başarabildiler.

                 Real Ceza takımında ilk yarının en etkili ismi Serdar İnanç direkten dönen şutu gözlerimizin pasını sildi İlyas’ın attığı 2 gol birbirinden güzeldi ve zor gollerdi, bir çok pozisyondan faydalanamayan Real Ceza takımında sorumluluk alan ve takım oyununu sahaya yansıtmada elinden geleni yapan Kenan skor üretmemesine rağmen yaptığı olumlu işler ile sahanın yıldızıydı.

                  İdareliler cephesinde Roberto Şerif ile Tanju ve Galip’in çabası yeterli olmadı. İstedikleri oyunu sahaya yansıtamayan İdareliler takımı son 10 dakikada kurduğu baskıdan sonuç alamayınca sahadan yenik ayrılan taraf oldu. 

                 Her iki tarafa da oynadıkları centilmen ve zevkli mücadeleden dolayı teşekkür eder. Eğlenceli vakitler dileriz..

 

EDİTÖR : bhTyRknC*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir