EZELİ DERBİDE KAZANAN İDARELİLER FK.

Mücadele karşılıklı ataklarla başladı. direklerinin dövüldüğü İlk yarıda gol sesi çıkmazken ikinci yarıda konsantre kaybına uğrayan diriliş spor kalesinde gördüğü 6 gole engel olmazken idareliler fk oynadığı futbol ile adeta ders verdi.
Bu galibiyetle ligde iddialı takımları yenerek rakiplerine korku salmaya devam etti.
Eksikleri bulunan Diriliş Spor özellikle kalecileri Tolga’nın zorunlu mevkii değişikliği nedeniyle maçın kaderini belirledi.
Bundan önceki 7 maçta 3 direk arasında oynayan Tolga’nın forvet oynarken de direklerle arasındaki ilişki gözlerden kaçmadı. Maç çıkışı formasını çıkardığında atletinde kalp işareti bulunan Tolga gol atamayarak bu sevinç gösterisini taraftara gösteremediğinden dolayı çok üzgündü.
Maçın 40. Dakikasında kısa süreli sakatlık yaşayan İdareliler FK oyuncusu Efe Emre ER bir bölüm oyun dışı kaldığı sürede Diriliş Spor’un Teknik Direktörü Yücel KARAGÜZEL’inde bir oyuncusunu saha dışına çıkarması takdire şayan bir durumdu. Bu davranışından dolayı dostluk ligi adına kendisine teşekkür ediyor ve bundan sonraki karşılaşmalarında takımına başarılar diliyoruz.

EDİTÖR : TANJU YILMAZ

24 yorum “EZELİ DERBİDE KAZANAN İDARELİLER FK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir