GEL PERŞEMBE GEL…..

 

       Dananın kuyruğu bu hafta kopuyor…

      Play-off a katılacak son takım bu hafta oynanacak maç ile belli olacak.  Heyecan dolu turnuvaya heyecan katacak olan bu maç öncesinde hem taraflar, hem de taraftarlar çok gergin. Ligin ilk yarısında bu iki takım arasında oynanan maç öncesinde iki takım kaptanının yaptıkları basın açıklamaları hala akıllarda. İlk maçta rakibini 7-2  gibi farklı bir skorla yenen Mackolikbilbao ekibine beraberlik yeterken Bastonvilla ekibine galibiyetten başka bir durum yaramıyor. Benim tahminim bu maçın kesinlikle berabere bitmeyeceği yönünde. Bu maçın çok ateşli geçeceğini, tamamlanamayacağını, yarıda kalacağını düşünenlerin sayısı da çok fazla.         

      Turnuva tertip komitesi de bu yönde düşünüyor olacak ki; aldığımız duyumlara göre tertip komitesi maç öncesinde hali saha çevresinde kuş uçurmayacak. Tribün iki parçaya ayrılacak ve maç için hali sahaya gelen kişilerin aramaları titizlikle yapıldıktan sonra tribünde kendilerine ayrılan bölümlere gitmelerine izin verilecek.

     Ve en önemlisi tertip komitesinin maçı iki orta, iki çizgi ve bir de var odası olmak üzere toplam 5 hakemle yönetilmesi yönünde ciddi bir hazırlık içinde olduğu da gelen duyumlar arasında. Umarım kazasız belasız bir şekilde Perşembe günkü maç tamamlanır. CARBON-CORCİMEL-GÜLEN YÜZ KARIŞIMINDAN NASIL BİR TAT ÇIKACAK MERAK EDİYOR HERKES…

       Şaka bir tarafa maç sonucu ne olursa olsun dostluğun kazanacağı bir maç olacağına eminim. İki tarafa da başarılar diliyorum.

 

EDİTÖR: MELİK KESİK