İDARELİLER FK İDDİACILARI ŞAŞIRTTI..!

İDARELİLER İDDİACILARI ŞAŞIRTTI..!

               Maç öncesi iddia oranlarını Amisos’tan yana kullanarak 1.20 oran vermişti. İddia oynayıcıları bu maça yüklü miktarda bahis yatırarak kaybettiler.

          Murat Öngengil’in (inşallah bir an öce iyileşip sahadaki yerini alır) sakatlığında alışılmış pas oyununu organize edemeyen Amisos takımı idareliler FK’nın baskılı ve özverili oynayışına direnemedi. Günden güne üstüne koyarak güzel takım olma yolunda ilerleyen İdareliler FK bu galibiyetle ligde favori gösterilen Amisos takımını yenerek bende bu kulvardayım dedi.

Genel itibarıyla oyunda üstünlük kuran İdareliler Kadir TURNA’nın özgüvenli ve hırslı oynu ve Wakabayaşi Tanju YILMAZ’ın üstün performansıyla takımına yaptığı liderliğiyle dikkat çekti ve maçın adamı seçildi.

Kadir TURNA’nın hatrick yaptığı maçta Galip ve Efe’nin golleriyle 5-2 kazanan takım olan İdareliler bu oyunuyla ilk 4’te göz kırptı.

       Maç esnasında gerçekleşen agresiflikten ve yaşanan tatsız olaylardan dolayı maç sonu açıklamada bulunan takım kaptanı Uğur YILMAZ: “Öncelikle maçta hakem olarak görevli olmamasına rağmen turnuvanın güzel ve zevkli olması adına maça gelerek hakemlik yapan Erol KOÇ’tan, ve komite üyelerinden oluşan bu tatsız olaylardan dolayı özür dilerim.” dedi.

             Amisos takımı oyuncularına ayrı parantez açmak istiyorum gergin ortam ve yenik duruma düşmelerine rağmen olayları olgunlukla karşılayarak gerek FAİR PLAY ruhuna gerekse DOSTLUK LİGİNE yakışır hal ve hareketleri ile herkesin takdirini kazanan dostlarımız maçta 3 puanı kaybetseler de Ligimizin formatına ve amacına göre dün akşamın tek kazananı olan taraftı bence. 

  5. maçında puanla ve galibiyetle tanışıp kötü gidişe dur diyen İdareliler FK takımı haftaya oynanacak Samsun CBS maçına yarın sabah başlayacak idmanlarla hazırlıklarına devam edecek.

                        EDİTÖR: UGUR YILMAZ

                                                             

5 yorum “İDARELİLER FK İDDİACILARI ŞAŞIRTTI..!

  1. Her iki takımıda tebrik ederim, idareliler zor bir rakibi yenerek kendilerinden beklenen performansı gösterdiler, cok güzel yorumlanmış teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir