KALECİSİZ 1 MAÇ BİLE İDARE EDEMEDİLER…

            Dostluk Ligi dün akşam saat:18:00 da 13.Haftanın açılışını MAÇKOLİK BİLLBAO – İDARELİLER FK maçıyla start verdi. 

  Maç öncesi kaptanların açıklamaları :

          Maçkolik kaptanı Fatih ALTUNTAŞ ”play-off hedefimiz için çok kritik bir maça çıkacağız. İki tarafında kazanmak zorunda olduğu bir maç, Mesut gibi önemli bir yıldızımızın eksikliği bizim için olumsuz bir gelişme olmasına rağmen yerine görev alacak oyuncularımız bu eksikliği giderebilecek yeteneğe sahipler. Takımım gerek zihinsel gerekse fiziksel olarak bu maça hazır, İdareliler takımının turnuvada güzel işlere imza attığı, kesinlikle dikkate alınması gereken takımlardan biri olduğunun altını çizen Fatih Kaptan son olarak; kazanmak için kendimi feda ediyorum maçı kenardan izliyorum diyerek sözlerini sarf etti ve gelecek sezon transferleri çalışması ile ilgili soru soran basın mensuplarına cevap vermekten kaçındığı gözlendi. 

      İdareliler FK cephesinde basın açıklaması için kameraların karşısına geçen  Roberto Şerif ; bizim açımızdan çok kritik bir maça çıkacağız. Kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız sahada. Maçın favorisi olarak bizim takımı görüyorum, hatta itiraf edeyim bu hafta bu maçla ilgili hiç bir antraenman dahi yaptırmadım bu ekibe. Kendimiz gibi oynarsak zaten kazanırız bu maçı diye düşünüyorum. Maçkolik takımı oyuncularına bu maçı kaybettiklerini şimdiden söylemek isterim, bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim. Kalecimiz Serkan talihsiz ufak bir kaza geçirdi. Buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum ve bu maç onun için oynayacak arkadaşlarımız. Kalecimiz Serkanın elini kesme olayı da söylenildiği gibi bir gece kulübünde bıçaklı kavgaya karıştığı için değil evde buzlu tereyağını dilimlerken kaza eseri bıcağın eline kaydığı için  elini kesmiştir, taraftarlarımız asılsız haberlere itibar etmesinler.Kulüp doktorları durumunun iyi olduğunu en kısa sürede aramızda yerini alması için seferber olduklarını, biz yöneticilere bildirmiştir sözleriyle konuşmasını noktaladı.

    Maça süper yetkili hakem Kenan AZAKLI’nın düdüğüyle başlandı ve Maçkolik fırtına gibi esip art arda Uğur’la  2 gol bularak İdarelileri  şok etti. 2-0 geriye düşen İdareliler etkili forvetleri Tanju’nun kalede olması sebebiyle hucümda etkili bir silahını kullanamadı. Devre arası Kaptan Uğur Şerif hamlesini kullanarak orta alanda rakibi karşısında bir adım öne geçse de savunmada rakibine boyun eğdi. Maç boyunca skor ve oyun  üstünlüğünü koruyan Maçkolik rakibine beraberlik fırsatı vermeden günün etkili isimlerinden Ercan’la arka arkaya 2 gol bularak maçı koparmayı başardı. Kurt Hoca Erol’un futbola son armağanı olan Kurt Kaptan Fatih takımın mücadele üstünlüğünü korumak için yorgun olan Burak’ı çıkarıp kendisini sahaya sürmesi gecenin unutulmazları arasında yerini aldı. Maçkolik geceye güzel oyunu ve aldığı net galibiyetle damgasını vururken İdareliler’de Uğur, Galip ve Fırat gayretli gözüktü. Maçkolik cephesinde takım oyunu hakim sürdü maç boyunca herkes görevini layıkıyla yerine getirdi diyebiliriz, Abdullah biraz gününde olsaydı bu maç daha da farklı bitebilirdi ve maçın yıldızı olarak hücum hattında maçta çok kritik  2 gol atan ve topu ön bölgede tutan Ercan ER ile maça savunmada başlayıp sahada basmadık yer bırakmayan ve 3 golle takımını sırtlayan UĞUR AYAN’ı seçiyorum, her iki takımı da tebrik eder turnuva boyunca bol bol eğlenceli vakitler dilerim.

EDİTÖR: bhTyRknC*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir