Maçkolik Bilbao Canını Dişine Taktı Ama Kazanamadı…

Canını dişine taktı kazanamadı..

Bilinir, Maçkolik Bilbao takımları birbirine yakın duran bunu da kendi alanında uygulayan oyunculardan kuruludur.

Sahaya alışmanın verdiği zorluk iki tarafı da oldukça zorlamıştı. İlk 20 dakika da rakipler birbirini ölçerek kısmi ataklarla girişimlerde bulundular. Yetenekli oyuncu Sinan Tutay attığı gol ile Maçkolik Bilbao takımını bir adım öne geçirmiş ise de Geçen sezonlarda Amisos, Elitspor ve tekrar Amisosspor forması giyen futbolcu Murat Çebin Amisos Spor adına beraberliği getiren isim oldu. Ardından ikinci golü de bulan taraf Amisos Spor oldu. Maçkolik Bilbao takımı başarılı bir mücadele verse de ilk yarıyı 2-1 mağlup bitirmekten kaçamadılar.

İkinci yarı başladığında ise Amisosspor çok daha kendinden emin pas yüzdesini artırarak başladı ve bunun sonucuyla doğan goller peş peşe geldi.. Maçkolik Bilbao takımı ise iyi savunma yaparak ve kısmi ataklarla diremeye çalıştılar ancak ön tarafta ki pozisyon zenginliğinin azlığı sebebiyle canlarını dişlerine takarak kazanmaya yaklaştıkları maçı kaybettiler.

 

Gecenin sorusu

Maçkolik Bilbao daha etkili ön taraf ile maça çıkıp rakibini daha fazla zorlaya bilirmiydi?

 

Maçın starı

Maçkolik Bilbaonun etkili olduğu anlarda Sinan Tutay, Amisos adına canını dişine takan Murat Öngengil genel olarak maça katkısı ve golleri ile de Murat Çebin.

 

Maç Hakkında Kısa mesaj

Maçkolik Bilbao’nun ofansif yetersizliği… Amisosspor’un pas ve tekniği maçın özeti.

Editör: Furkan Burak ACAN

 

 

İki takımda sahaya tedbirli çıktılar, ilk yarı kafa kafaya bir maç oynandı ,maçkolikler iyi alan kapatarak kontralarla rakip kalede tehlike yarattılar,fırsatları değerlendiremeyen maçkoliklere karşı ilk yarının son dakikaları M.ÇEBİN iki gol atarak (en iyi yaptığı iş :))) rakip takımın plan ve moralini bozmayı başardı, ikinci yarının başlamasıyla sakin kalıp sabırla pas oyunu artıran amisos oyun üstünlüğünü ele almayı başardı ve fark ikiye çıkınca biraz panik yapan ve açık vermek zorunda kalan maçkolikler sahadan yenik ayrılmaktan kurtulamadı. Onur, n’gonge, çebin ve melik Amisosun etkili isimleriydi, maçkoliklerden Sinan ve Ugur çok çalıştı, kaliteli oyunculardan oluşan maçkolikler inşallah istediği sonuçları almaya başlarlar, tüm oyuncuları saha davranışları ve centilmenliğinden ötürü tebrik ederim.

Editör: Bahtiyar AKINCI

5 yorum “Maçkolik Bilbao Canını Dişine Taktı Ama Kazanamadı…

  1. İki takımda sahaya tedbirli çıktılar , ilk yarı kafa kafaya bir maç oynandı ,maçkolikler iyi alan kapatarak kontralarla rakip kalede tehlike yarattılar , fırsatları değerlendiremeyen maçkoliklere karşı ilk yarının son dakikaları M.ÇEBİN iki gol atarak (en iyi yaptığı iş :))) rakip takımın plan ve moralini bozmayı başardı , ikinci yarının başlamasıyla sakin kalıp sabırla pas oyunu artıran amisos oyun üstünlüğünü ele almayı başardı ve fark ikiye çıkınca biraz panik yapan ve açık vermek zorunda kalan maçkolikler sahadan yenik ayrılmaktan kurtulamadı. Onur , n’gonge , çebin ve melik Amisosun etkili isimleriydi , maçkoliklerden Sinan ve Ugur çok çalıştı , kaliteli oyunculardan oluşan maçkolikler inşallah istediği sonuçları almaya başlarlar , tüm oyuncuları saha davranışları ve centilmenliğinden ötürü tebrik ederim .(EDİTÖR F.BURAK tespitin için tebrikler)

  2. Maçkolik lige kötü başlamış Olabilir Ancak inanmış bir takım var.. Bu inanç mackoliğe başarıyı getirecektir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir