MOUSSA SOW MU ? MUSA ŞOW MU?

Samsun Adalet Çalışanları Dostluk Ligi Futbol Turnuvası 2. gününde SAMSUN CBS – REAL CEZA maçı ile start verdi, maça etkili başlayan Samsun CBS takımının gol yükünü yeni transferi Musa Asar üstlendi, etkili şutlarla kaleyi ara ara yoklayan Musa maç boyunca takımın bütün gollerini 6  gol atarak büyük bir başarıya imza attı. Takım olarak uyumlu futbol oynayan Samsun CBS takımı kaptanı Gürhan Tuluk’un doğru tercihleri ile oyun kontrolünü maçın büyük bölümü boyunca elinde bulundurmayı başardı.

Real Ceza takımı ise kalecisinin yokluğunda sahanın önemli bir dinamosu olan Ferhatı kalede başlatmak zorunda kaldı, son transfer İlyasın guvenlik kulubesi ile personel çay ocağı  arasındaki saat farkından dolayı resmi işlerde gecikmeler olduğu bu sebeple lisansının yetişmediği ve bu nedenle bu maçta takımını yalnız bırakması ve kaleci durumuyla üst üste gelince takımını güç durumda bıraktı.

Bütün bu olumsuzluklara rağmen maç boyunca mücadeleyi elden bırakmayan, savaşan bir takım olarak oyun disiplininden kopmayan Real Ceza takımı oyuncularını ve bu takımın oluşumunda inanılmaz emek sarf eden, maç boyunca da 2 gol atma başarısı gösteren Yüksel Bektaş dostumuzuda tebrik ederim. İzleyiciler olarak izlemekten keyif aldığımız ve centilmence geçen bir maçtı, sahada oynayan herkesi tebrik ederim.

Editör: Bahtiyar AKINCI

4 yorum “MOUSSA SOW MU ? MUSA ŞOW MU?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir