Oyuncu İstatistikleri

SıralamaOyuncuKlüpGolSarı KartKrımızı KartOyuncu DeğeriOynanan Maç
1Halil İbrahim ÇetinAnka Spor10003.009.00015
2Bahtiyar Akıncı (bhTyRknC*)Diriliş Spor21102.979.00015
3İbrahim Fatih SoydaşAnka Spor1002.836.00015
4Tolgahan MelekDiriliş Spor0002.773.50015
5İlker Deniz AvanaşDiriliş Spor17102.769.00014
6Deniz KöseAnka Spor16102.715.00015
7Kaan YamanoğluAnka Spor13102.711.50015
8Zekeriya GülAmisos Spor0002.695.00015
9Nafiz BatıMaçkolik Bilbao0102.658.00015
10Ersan AçıkgözAnka Spor15002.633.00015
11Müzeyim BaşDiriliş Spor1002.625.00013
12Mehmet SainAmisos Spor5002.605.50015
13Murat ÇoşkunAnka Spor14002.582.00014
14Ercan ErMaçkolik Bilbao10102.557.50014
15Ramazan DereAmisos Spor6002.532.00015
16Mesut Acan (Corcimel)Maçkolik Bilbao18002.532.00015
17Melik KesikAmisos Spor5102.497.50015
18Buğra Akıl (S.RAMOS)Baston Villa14002.477.00014
19Uğur Yılmazİdareliler3002.452.50015
20İsmail D. (CANNAVARO)Diriliş Spor0102.436.50014
21Selahattin TaşanAnka Spor0002.423.00015
22Fırat Aydınİdareliler13002.400.00015
23Adem BektaşBaston Villa0002.400.00015
24Gürhan TulukSamsun CBS2202.389.00014
25Ercan ŞancıSamsun CBS9002.388.00015
26Murat TopkayaAmisos Spor11002.382.00014
27Fatih AltuntaşMaçkolik Bilbao1002.371.50015
28Emir SarıdaşBaston Villa13102.363.00015
29Gökselim KayaDiriliş Spor13002.363.00015
30Burak AkınMaçkolik Bilbao13002.353.00015
31Emre YılmazAmisos Spor5002.313.00012
32Tanju Yılmazİdareliler6002.309.00015
33Abdullah ÖztürkMaçkolik Bilbao13002.308.00014
34Murat ÇebinAmisos Spor13002.298.50014
35Seydi Ahmet ÖzünSamsun CBS1002.196.50014
36Furkan Burak AcanDiriliş Spor7002.186.00015
37Sencer OfluSamsun CBS6002.180.00014
38Yüksel BektaşReal Ceza6002.156.00015
39Sadık YazıcıoğluBaston Villa1002.156.50015
40Murat Gülİdareliler0002.143.00014
41Galip Ekiciİdareliler9202.130.00015
42Sinan TutayMaçkolik Bilbao1002.121.00011
43Muhammet DemirReal Ceza0002.099.50015
44Kenan AzaklıReal Ceza9002.079.00013
45Hasan ÖztürkBaston Villa18102.063.00014
46Onur SohtaAmisos Spor3102.024.00014
47Mücahit EkerReal Ceza6001.973.00012
48Hakkı TürkerSamsun CBS8101.964.00012
49Ferhat KabadayıReal Ceza1001.957.00015
50Erol KoçBaston Villa7001.956.50014
51Mustafa AkçaDiriliş Spor1111.948.00014
52Efe Emre Erİdareliler7001.919.00013
53Uğur AydınSamsun CBS2101.877.50014
54Emrullah Aydın BatkalBaston Villa8001.842.00015
55Mustafa KabadayıAnka Spor0001.833.50014
56Emrah İnceAnka Spor10001.833.50013
57Ömer YılmazkayaMaçkolik Bilbao3201.824.50014
58Resul OlgunReal Ceza6001.822.50014
59Uğur AyanMaçkolik Bilbao20011.803.50013
60İlyas GüvençReal Ceza12001.801.00010
61Yalçın ÇalışMaçkolik Bilbao2001.765.0007
62Ömer SayanAmisos Spor12001.732.50015
63Uğur ErtanDiriliş Spor4001.729.50015
64Murat Öngengil (N’gonge)Amisos Spor1001.713.50012
65Levent ÖzkanDiriliş Spor5001.701.00014
66Turgay YavuzBoşta Olan Futbolcular0101.674.0008
67Serdar İnançReal Ceza3101.673.00012
68Alkan ZamanSamsun CBS6001.664.00011
69Eren İlhanBaston Villa4001.649.0006
70Yücel KaragüzelDiriliş Spor1001.632.00011
71Şamil KüçükPars United0001.622.5007
72Orhan KöksalanPars United4001.581.0007
73Özkan ÜngörPars United2001.577.0007
74Musa AsarBoşta Olan Futbolcular9101.571.5007
75Recep AkyüzAnka Spor2001.559.00012
76Şeref ÖNCÜİdareliler2001.553.00012
77Yasin KodalakBaston Villa1001.550.0006
78Seyfullah AktaşDiriliş Spor1101.544.00013
79Onur KuruAmisos Spor3001.524.5006
80Emre BayramDiriliş Spor0101.517.00013
81Mehmet DerePars United9001.508.0007
82Halil ŞahinBaston Villa0001.504.50014
83Muammer YılmazSamsun CBS0001.502.00012
84Ramazan Muhtaroğluİdareliler2001.500.5006
85Ümit İleriBoşta Olan Futbolcular0001.486.5009
86Cihat AkçayAnka Spor0001.445.0004
87Hakan Burak AkkayaBaston Villa0001.437.0007
88Sait DinlerBoşta Olan Futbolcular3001.432.0008
89Serkan Özcanİdareliler0001.430.0007
90Cemil YoncaSamsun CBS0101.426.00010
91İbrahim TuranAmisos Spor0101.395.00013
92Murat AkbolatReal Ceza0001.384.00012
93Burak TemizSamsun CBS0001.381.0004
94Erkan ŞenterziAnka Spor0001.373.00012
95Kader YılmazyıldırımMaçkolik Bilbao0001.358.50012
96Vokan KınalReal Ceza1001.339.0006
97Kadir Turnaİdareliler10201.323.00014
98Hasan ÇevikPars United0001.300.5007
99Olcay YılmazMaçkolik Bilbao0001.258.00010
100Yavuz AkanPars United0101.256.5007
101Yasin TürkerPars United0001.239.0005
102Emre Öncüİdareliler0001.238.00010
103Adem AteşReal Ceza1101.233.0006
104Faruk KaplanReal Ceza0001.222.0006
105Emin GüvenSamsun CBS0001.201.0005
106Ersin SelimReal Ceza0001.199.5005
107Süleyman KalkanAmisos Spor0001.190.0004
108İrfan SevenyıldızSamsun CBS0001.190.0009
109Mehmet TemelBoşta Olan Futbolcular0001.175.5007
110Eyüp Şahinİdareliler0001.154.00010
111İlker ŞahinSamsun CBS0001.096.0003
112Bayram AkçaReal Ceza0001.090.0004
113Yahya TüreMaçkolik Bilbao0001.084.0004
114Kadir CanBoşta Olan Futbolcular0001.083.5006
115Erkan MansurBaston Villa0001.077.0005
116Mücahit Sıltağİdareliler0001.070.0004
117İsmail TopBoşta Olan Futbolcular0001.063.0007
118Bülent ŞahinPars United0001.049.0005

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir