Oyuncu İstatistikleri

SıralamaOyuncuKlüpGolSarı KartKrımızı KartOyuncu DeğeriOynanan Maç
1Bahtiyar Akıncı (bhTyRknC*)Diriliş Spor21004.604.00015
2Halil İbrahim ÇetinAnka Spor10004.549.00015
3İbrahim Fatih SoydaşAnka Spor1004.236.00015
4Ersan AçıkgözAnka Spor15003.883.00015
5Deniz KöseAnka Spor16103.815.00015
6Murat ÇoşkunAnka Spor14003.782.00014
7Kaan YamanoğluAnka Spor13103.761.50015
8İlker Deniz AvanaşDiriliş Spor17003.744.00014
9Tolgahan MelekDiriliş Spor0003.648.50015
10Zekeriya GülAmisos Spor0003.595.00015
11Mesut Acan (Corcimel)Maçkolik Bilbao18003.582.00015
12Selahattin TaşanAnka Spor0003.523.00015
13Mehmet SainAmisos Spor5003.505.50015
14Müzeyim BaşDiriliş Spor1003.500.00013
15Ramazan DereAmisos Spor6003.432.00015
16Murat TopkayaAmisos Spor11003.332.00014
17Melik KesikAmisos Spor5103.297.50015
18Gökselim KayaDiriliş Spor13003.288.00015
19Fatih AltuntaşMaçkolik Bilbao1003.221.50015
20Emre YılmazAmisos Spor5003.213.00012
21İsmail D. (CANNAVARO)Diriliş Spor0103.211.50014
22Murat ÇebinAmisos Spor13003.198.50014
23Uğur Yılmazİdareliler3003.152.50015
24Nafiz BatıMaçkolik Bilbao0103.108.00015
25Furkan Burak AcanDiriliş Spor7003.061.00015
26Ercan ErMaçkolik Bilbao10103.057.50014
27Sadık YazıcıoğluBaston Villa1003.006.50015
28Burak AkınMaçkolik Bilbao13003.003.00015
29Buğra Akıl (S.RAMOS)Baston Villa14002.970.00014
30Abdullah ÖztürkMaçkolik Bilbao13002.958.00014
31Fırat Aydınİdareliler13002.850.00015
32Adem BektaşBaston Villa0002.850.00015
33Gürhan TulukSamsun CBS2202.839.00014
34Onur SohtaAmisos Spor3102.824.00014
35Emir SarıdaşBaston Villa13102.763.00015
36Ercan ŞancıSamsun CBS9002.688.00015
37Yücel KaragüzelDiriliş Spor1002.682.00010
38Tanju Yılmazİdareliler6002.609.00015
39Erol KoçBaston Villa7002.571.50014
40Sinan TutayMaçkolik Bilbao1002.571.00011
41Murat Gülİdareliler0002.543.00014
42Hasan ÖztürkBaston Villa18102.513.00014
43Seydi Ahmet ÖzünSamsun CBS1002.496.50014
44Sencer OfluSamsun CBS6002.480.00014
45Mustafa AkçaDiriliş Spor1112.473.00014
46Yüksel BektaşReal Ceza6002.456.00015
47Galip Ekiciİdareliler9202.430.00015
48Mustafa KabadayıAnka Spor0002.383.50014
49Emrah İnceAnka Spor10002.383.50013
50Uğur AyanMaçkolik Bilbao20012.353.50013
51Efe Emre Erİdareliler7002.319.00013
52Yalçın ÇalışMaçkolik Bilbao2002.315.0007
53Emrullah Aydın BatkalBaston Villa8002.292.00015
54Ömer YılmazkayaMaçkolik Bilbao3202.274.50014
55Resul OlgunReal Ceza6002.272.50014
56Uğur ErtanDiriliş Spor4002.167.00015
57Hakkı TürkerSamsun CBS8102.164.00012
58Murat Öngengil (N’gonge)Amisos Spor1002.163.50011
59Muhammet DemirReal Ceza0002.149.50015
60Levent ÖzkanDiriliş Spor5002.138.50014
61Kenan AzaklıReal Ceza9002.129.00013
62Recep AkyüzAnka Spor2002.109.00012
63Uğur AydınSamsun CBS2102.077.50014
64Eren İlhanBaston Villa4002.049.0006
65Mücahit EkerReal Ceza6002.023.00012
66Ferhat KabadayıReal Ceza1002.007.00015
67Cihat AkçayAnka Spor0001.995.0004
68Onur KuruAmisos Spor3001.974.5006
69Seyfullah AktaşDiriliş Spor1101.931.50013
70Emre BayramDiriliş Spor0101.904.50013
71İlyas GüvençReal Ceza12001.901.00010
72Alkan ZamanSamsun CBS6001.814.00011
73Halil ŞahinBaston Villa0001.779.50014
74Yasin KodalakBaston Villa1001.775.0006
75Şeref ÖNCÜİdareliler2001.753.00012
76Erkan ŞenterziAnka Spor0001.748.00012
77Ömer SayanAmisos Spor12001.732.50015
78Ramazan Muhtaroğluİdareliler2001.725.5006
79Turgay YavuzBoşta Olan Futbolcular0101.674.0008
80İbrahim TuranAmisos Spor0101.670.00012
81Kader YılmazyıldırımMaçkolik Bilbao0001.663.50012
82Hakan Burak AkkayaBaston Villa0001.662.0007
83Muammer YılmazSamsun CBS0001.652.00012
84Serkan Özcanİdareliler0001.630.0007
85Serdar İnançReal Ceza3101.623.00012
86Şamil KüçükPars United0001.622.5007
87Orhan KöksalanPars United4001.581.0007
88Özkan ÜngörPars United2001.577.0007
89Cemil YoncaSamsun CBS0101.576.00010
90Musa AsarBoşta Olan Futbolcular9101.571.5007
91Burak TemizSamsun CBS0001.531.0004
92Mehmet DerePars United9001.508.0007
93Ümit İleriBoşta Olan Futbolcular0001.486.5009
94Süleyman KalkanAmisos Spor0001.465.0004
95Sait DinlerBoşta Olan Futbolcular3001.432.0008
96Murat AkbolatReal Ceza0001.409.00012
97Vokan KınalReal Ceza1001.364.0006
98Emin GüvenSamsun CBS0001.351.0005
99Kadir Turnaİdareliler10201.348.00014
100Olcay YılmazMaçkolik Bilbao0001.337.00010
101Hasan ÇevikPars United0001.300.5007
102Emre Öncüİdareliler0001.263.00010
103Yavuz AkanPars United0101.256.5007
104Yasin TürkerPars United0001.239.0005
105Ersin SelimReal Ceza0001.224.5005
106Faruk KaplanReal Ceza0001.222.0006
107Adem AteşReal Ceza1101.208.0006
108Yahya TüreMaçkolik Bilbao0001.184.0004
109Eyüp Şahinİdareliler0001.179.00010
110Mehmet TemelBoşta Olan Futbolcular0001.175.5007
111İrfan SevenyıldızSamsun CBS0001.165.0009
112Erkan MansurBaston Villa0001.127.0005
113Mücahit Sıltağİdareliler0001.095.0004
114Kadir CanBoşta Olan Futbolcular0001.083.5006
115İlker ŞahinSamsun CBS0001.071.0003
116İsmail TopBoşta Olan Futbolcular0001.063.0007
117Bülent ŞahinPars United0001.049.0005
118Bayram AkçaReal Ceza0000.940.0004

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir