Ve Samsun CBS kazandı..

Haftanın ilk maçı denk güçlerin mücadelesine sahne oldu.
4 puanlı Samsun CBS ile 6 puanı bulunan Maçkolik Bilbao takımları ilk 4 hedeflerine yakışır bir maç çıkardılar.
Tamamen dengeli ve karşılıklı ataklarla başlayan maçın ilk golü ceza sahası dışından şık bir gol ile CBS takımı sağ beki Uğur’dan geldi.
Bu golün hemen ardından Alkan’ın golüne de engel olamayan Maçkolik Bilbao tam maçın kontrolünü eline aldı ki, kontra ataktan şok bir gol daha yedi ve maç 3-0’a geldi.
Maçkolik Bilbao takımı ilk yarının son dakikasında Abdullah’ın attığı gol ile devreye umutlu girdi.
İkinci yarıda etkili futbolunu sürdüren Maçkolik Bilbao 32. dakikada Burak’ın ayağından gelen gol ile daha da umutlandı.
3-0’lık üstünlükten sonra fazla geri çekilen Samsun CBS takımı tekrar oyuna döndü ve ard arda gelen ataklar sonucunda Ömer’in ceza sahasında topa el ile müdahalesi sonucunda bir penaltı kazandı ve Sencer’in golü ile tekrar 2 farklı üstünlüğü yakalayarak 47. dakikada skoru 4-2’ye getirdi.
Maçın geriye kalan dakikaları Maçkolik Bilbao takımının atakları, Samsun CBS takımının kontra arayışları ile geçerken 53. dakika da Ömer’in golü sonrası fark 1’e düştü.
Kalan dakikalarda temponun hiç bitmediği maçta Samsun CBS galibiyet hasretine son vermek için iyi direndi, tabiri caizse otobüsü kalenin önüne çekti.
İlk dakikasından son düdüğe kadar tempolu ve heyecan dolu geçen maç, Samsun CBS takımının 4-3 galibiyeti ile sonuçlandı.
Yedek oyuncu olmayan maçta her iki takımın oyuncuları da yüksek tempoda güzel oyun sergilediler.
Maçkolik Bilbao takımının kaptanı Fatih Altuntaş güven veren oyunu,
Samsun CBS takımında daha önceki maçlarda yedek soyunan Cemil Yonca ise maç eksiğine rağmen sahanın iyilerindendi.

EDİTÖR : SADIK YAZICIOĞLU

8 yorum “VE SAMSUN CBS KAZANDI…!

  1. Eline sağlık abi çok güzel yorumlamışsın,
    Çok zevkli ve güzel bir maçtı, karşılaşmaya adapte olamadan ard arda goller yedik, maçın geri kalanında o golleri telafi etmeye çalıştık, elimizden geleni yapmaya çalıştık ama yeterli olmadı,
    Rakibi tebrik ediyorum, ligimizde böyle zevkli ve çekişmeli maçlar olması çok güzel…
    Bol şans…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir