Yine Samsun CBS, yine mükemmel bir maç ama yine mağlubiyet…

Yine Samsun CBS, yine mükemmel bir maç ama yine mağlubiyet…

 
Dinamik kadrosu ve oyun içi mücadelesi ile ligin geride kalan döneminde bize çok keyifli maçlar izleten Samsun CBS takımı, ligin favori ekiplerinden ANKA Spor karşısında da bizlere keyif veren bir maç çıkarttılar. 
Her ne kadar ilk yarıyı kalelerinde gördükleri 3 gol ile geride kapatmış olsalar da, oyundan düşmeden, aynı hırs ve temiz futbol ile skoru eşitlemeyi başardılar. Fakat golcüleri Musa’nın gününde olmaması nedeniyle skor üstünlüğünü ele alamamaları nedeniyle karşılıklı mücadelenin sonucuna uygun olmayan bir skor ile maçtan mağlubiyet ile ayrıldılar.
Anka Spor tarafına dönersek eğer, söylemek isterim ki bu çocuklar buz adam.. Maç içerisinde 3 farklı önde de olsalar, 3 farkla geride de olsalar onlar hep aynı oyunlarını oynuyorlar. Geride iken panik, önde iken rehavet göstermeyen bu ekip,  tam da bu sebepten ligin favori takımlarından birisi. Maça dönecek olursak, dengeli oyunun ardından bir çok fırsatı gole çeviremeyen Anka Spor, ilk yarının sonlarında 3 gol atarak devreye avantajlı girdi. Daha sonra hem oyun hem de skor bakımından maç beraberliğe dönmüş olsa da,  Anka Spor maçın yıldızları olarak gördüğüm sağ bek Murat Coşkun ve sol bek Kaan Yamanoğlu’nun 3’er golü ile maçı galibiyetle tamamlamayı bildi. 

Tempolu, kaliteli ve dostça futbol için her iki takıma da teşekkür ederiz. 

 EDİTÖR : SADIK  YAZICIOĞLU

3 yorum “Yine Samsun CBS, yine mükemmel bir maç ama yine mağlubiyet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir